Budynki Miesz. Wolnostojące Dwulokalowe w Łomianka

Cena: 639 000,00 PLN 639000.00 PLN
Kontakt
Osoba do kontaktu: Piotr Derbin
Telefon: 72..........pokaż
E-mail: p...........pokaż
Autor
Gość

Opis

Bez prowizji :-)

Firma Fine Properties ma przyjemność przedstawić Państwu kompleks budynków w Dziekanowie Leśnym. Osiedle tworzą trzy budynki dwulokalowe i jeden budynek wolnostojący jednorodzinny.

■ Proste formy bryły budynku wyróżnią się wyjątkową funkcjonalnością użytkową wnętrz, jednocześnie gwarantując przyszłym właścicielom lokali maksimum wygody i komfortu. Uwagę zwróci na pewno elegancja i styl dzięki pięknie skomponowanym elewacjom i właściwie dobranym detalom architektonicznym, a nowoczesny wygląd wpisze się w aktualne trendy w architekturze.
Budynki dwulokalowe to szczególny rodzaj domów, przeznaczonych dla dwóch rodzin, które mogą być zrealizowane na terenach przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną.
■ Zarówno budynek jednorodzinny i trzy dwurodzinne stanowią spójny kompleks o charakterystycznych elementach. Zwraca uwagę dwuspadowy dach bez okapów. Do jego pokrycia zastosowano modną blachę z łączeniem na rąbek. Ciekawym, oryginalnym detalem są ażurowe, przesuwne okiennice, które wraz ze szklanym zabezpieczeniem portfenetrów podkreślają współczesny charakter domu. Na ścianie frontowej zaprojektowano długi balkon, który osłania strefę wejściową.
■ W budynku dwulokalowy znajdują się dwa lokale, zaprojektowane na wspólnej ścianie. Każdy z nich posiada jednostanowiskowy garaż i analogiczny układ funkcjonalny, rozmieszczony na dwóch kondygnacjach. Otwarta strefa dzienna posiada szerokie przeszklenie tarasowe, które płynnie łączy wnętrze z ogrodem, zapewniając swobodną komunikację. Strefa letniego relaksu w atrakcyjny sposób powiększa wypoczynkową przestrzeń domu. Jadalnia sąsiaduje z jasną kuchnią, w której mamy do dyspozycji praktyczny program użytkowy, w kształcie litery „U”. Dla wygody użytkowania domu na parterze zaprojektowano również łazienkę, a z wiatrołapu dostępna jest kotłownia oraz jednostanowiskowy garaż. Poddasze w całości stanowi strefę prywatną domu i mieści cztery ustawne sypialnie oraz wygodną łazienkę z wanną i prysznicem. W projekcie przewidziano odpowiednią ilość przestrzeni, aby zamontować praktyczne szafy do przechowywania ubrań.
■ Dom wolnostojący to budynek o prostej, zgrabnej bryle z dwuspadowym, bezokapowym dachem. Zastosowane do wykończenia elewacji materiały oraz detale architektoniczne podkreślają nowoczesny charakter domu, zapewniając efektowny wygląd. Wejście główne osłonięte zostało płytą balkonową. W programie wewnętrznym zastosowano sprawdzone rozwiązania funkcjonalne, gwarantując mieszkańcom wysoki poziom wygody w trakcie użytkowania domu. Przestrzeń wypoczynkową strefy dziennej powiększa taras, szerokie przeszklenie wprowadza do wnętrza mnóstwo naturalnego światła. W jasnej i ustawnej kuchni w optymalny sposób rozmieszczono poszczególne funkcje, tworząc wygodne miejsce codziennej pracy. W programie parteru uwzględniono łazienkę z prysznicem, a z wiatrołapu zapewniono łatwy dostęp do garażu oraz kotłowni. Dzięki racjonalnej organizacji przestrzeni poddasza, w strefie nocnej mieszczą się cztery sypialnie oraz łazienka z narożną wanną i prysznicem. Wysoka ścianka kolankowa pozytywnie wpływa na wygodę użytkowania strefy nocnej domu, pokoje są bardziej przestronne i ustawne. Atutem prezentowanej przestrzeni domu jest odpowiednia ilość powierzchni do przechowywania, w wiatrołapie, holu oraz w sypialniach można zamontować pojemne szafy, dzięki którym łatwiej utrzymamy w domu porządek.

■ Budynek mieszkalny jednorodzinny -WOLNOSTOJĄCY DWULOKALOWY niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem, z garażem jednostanowiskowym wbudowanym w bryłę budynku.
Układ funkcjonalny w pełni podporządkowany jest funkcji mieszkaniowej budynku dla 4-osobowej rodziny.
Budynek o konstrukcji tradycyjnej murowanej, przekryty dachem dwuspadowym Budynek zaprojektowany w technologii tradycyjnej, ze ścianami z pustaków ceramicznych typu Porotherm i stropem nad parterem żelbetowym w układzie mieszanym, nad piętrem strop lekki podwieszony do konstrukcji dachowej.
parter: garaż jednostanowiskowy, wiatrołap, hol, kotłownia, łazienka, kuchnia z jadalnią i pokojem dziennym, taras
piętro: 4 pokoje, łazienka, hall,

■ Dane techniczne LOKALU NR 1

Pu powierzchnia użytkowa ( bez garażu i pom. gospodarczego- kotłowni) 103,52m²
Pz powierzchnia zabudowy 85,09m2
Pnz powierzchnia netto zamkniętych części budynku 128,04m2
Pc powierzchnia całkowita (w obrysie zewnętrznym murów) 165,32m²
Kb kubatura budynku 613,60m³
Ilość kondygnacji podziemnych/nadziemnych 0/2
Wysokość w kalenicy dachu (od poziomu terenu) 9,00m
Grupa wysokościowa niski [N]
Szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego jednorodzinnego 7,74m
Długość budynku 11,60m
Ilość miejsc postojowych w garażu dla samochodów osobowych 1

Dane techniczne LOKALU NR 2

Pu powierzchnia użytkowa ( bez garażu i pom. gospodarczego- kotłowni) 103,52m²
Pz powierzchnia zabudowy 85,09m2
Pnz powierzchnia netto zamkniętych części budynku 128,04m2
Pc powierzchnia całkowita (w obrysie zewnętrznym murów) 165,32m²
Kb kubatura budynku 613,60m³
Ilość kondygnacji podziemnych/nadziemnych 0/2
Wysokość w kalenicy dachu (od poziomu terenu) 9,00m
Grupa wysokościowa niski [N]
Szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego jednorodzinnego 7,74m
Długość budynku 11,60m
Ilość miejsc postojowych w garażu dla samochodów osobowych 1

■ Osiedle znajduję się w odległości 300 m od ul. Kolejowej, w pobliżu komunikacja miejska. W bryłę każdego domu jest wkomponowany garaż jednostanowiskowy Przed każdym z budynków jest wiele miejsca do parkowania jeszcze co najmniej jednego samochodu. Każdy budynek wyposażony jest we własne media włącznie z zamontowanym w dbałości o ekologię piecem gazowym.

Planowane zakończenie inwestycji z oddaniem do użytkowania zaplanowane na kwiecień 2020 r

■Inwestycja realizowana będzie do stanu deweloperskiego, przy użyciu materiałów wysokiej jakości.
Wykonana w technologii tradycyjnej cegła ceramiczna Porotherm 25 cm + styropian gr. 20 cm;
Na dachu panel blaszany na rąbek w kolorze grafitowym firmy Pruszyński;
Elewacja tynk silikatowo-silikonowy Ceresit;
Cokoły tynk żywiczny Ceresit;
Okna PVC 3 szybowe 6-komorowe profil VEKA;
Drzwi wejściowe drewniane;
Brama garażowa firmy Wiśniowski;
Nowoczesny piec gazowy Viessmann Vitodens, grzejniki płytowe;
Pełne okablowanie elektryczne, teletechniczne, alarmowe;
Garaże jednostanowiskowe;
Kostka betonowa przed garażem i wejściem do domu;
Ogrodzenie osiedla.

■ Do każdego zakupionego lokalu przynależeć będzie działka, której powierzchnia określona zostanie w Akcie Notarialnym jako powierzchnia do wyłącznego korzystania. Jej teren zostanie zagospodarowany i ogrodzony, miejsce parkingowe przed garażem utwardzone.. Warto dodać, że do wykonania domów użyte zostaną tylko solidne i sprawdzone materiały co pozwoli w realny sposób obniżyć koszty utrzymania budynku.

■ W okolicy znajduje się komunikacja miejska, szkoła podstawowa, liceum, przedszkole, nowa przychodnia lekarska, hala sportowo-widowiskowa, basen, nowoczesne centra handlowe. Osiedle położone w Dziekanowie Leśnym daje wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej (banki, sklepy, punkty usługowe, punkty gastronomiczne, kościół.) W odległości niespełna 2 km znajduje się Puszcza Kampinoska. Autobusy sieci miejskiej gwarantują dobra komunikację do linii metra Młociny skąd bezpośrednio dojedzie się do centrum Stolicy.

■ Oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytów. Współpracujemy z Bankami już od 13 lat i jesteśmy w stanie pomóc nawet w bardzo trudnych sytuacjach.

■ Pomimo, iż Doradcy Fine Properties przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Serdecznie zapraszamy do oglądania i zakupu.

Informacje dodatkowe

Rodzaj domu wolnostojący
Powierzchnia 124.9
Ilość pokoi: 5
Media: prąd,woda,szambo
Ogrzewanie: gazowe
Zabezpieczenia: teren zamknięty
Ilość pięter w budynku: 2 piętra
Pow. działki: 278.0
Dojazd: utwardzony
Rynek pierwotny

Lokalizacja


Polska, mazowieckie, Dziekanów Leśny

OGŁOSZENIA WYRÓŻNIONE