Dom z białej cegły na działce 2000 m2

Cena: 430 000,00 PLN 430000.00 PLN
Kontakt
Osoba do kontaktu: Waldemar Żebrowski
Telefon: 66..........pokaż
E-mail: wa..........pokaż
Autor
Gość

Opis

Garbatka Letnisko malownicza miejscowość na skraju puszczy kozienickiej na trasie kolei Radom - Dęblin , na trasie drogowej Kozienice - Zwoleń.
Dzielimy miejscowość torami na dwie części: leśną willową i gospodarczą. W części gospodarczej przy głównej ulicy w połowie drogi leży nasza nieruchomość. Dom zbudowany w 1988 roku z białej cegły docieplonej styropianem na działce 2000 m.kw.Dach pokryty blachą położona na więzi docieplonej wełną mineralną i pełne deskowanie. Dom posiada przyłącze gazowe , piec dwu funkcyjny oraz dodatkowo piec węglowy.Woda z wodociągów, kanalizacja miejska. Posesja ogrodzona z przodu od drogi eleganckie ogrodzenie murowane stylowe, nasadzenia wieloletnie świerki i podjazd do garażu i podejście do domu utwardzone kostką.Z tyłu domu reszta duża działki do zagospodarowania, stoi na niej pomieszczenie gospodarcze z białej cegły, dwa pomieszczenie i letnia kuchnia, nasadzenia jabłonie i iglaki. Część domu parter do remontu szczególnie do kapitalnego łazienka, góra do wykończenia.
Dół: hol ze schodami na górę ,przedpokój, kuchnia widna salon, pokój , spiżarka, łazienka z wc, taras i duży balkon od ulicy.
Góra: do całkowitego wykończenia , jest pełna instalacja, dwa pomieszczenia otynkowane i wylewki betonowe . Góra składa się z kuchni z jadalnia , salonu, dwóch pokoi, łazienki, wc, hol na schody z dołu i na poddasze użytkowe oraz trzy balkony. Duża nieruchomość położona centralnie w Garbatce. Wymaga pracy w wykończeniu.

Więcej podobnych ofert nieruchomości na naszej stronie https://wilsons.pl
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dodatkowe

Rodzaj domu wolnostojący
Powierzchnia 176.00
Ilość pokoi: 5
Status: do wykończenia
Media: prąd,gaz
Udogodnienia: umeblowanie
Zabezpieczenia: domofon / wideofon
Ilość pięter w budynku: 1 piętro
Pow. działki: 2000.00
Ogrodzenie: betonowe
Dojazd: asfaltowy
Rynek wtórny

Lokalizacja


ul. Jana Kochanowskiego

OGŁOSZENIA WYRÓŻNIONE