Posiadłość w Siczkach

Cena: 1 990 000,00 PLN 1990000.00 PLN
Autor
Mirosław Gajda
Tel.: +4..........pokaż
Biuro/Deweloper: Wilsons Nieruchomości
www: wilsons.pl

Opis

Na sprzedaż posiadłość zlokalizowana w Siczkach, w obszarze otoczenia Puszczy Kozienickiej, w pobliżu zalewu na rzece Gzówka, przepływającej przez teren posiadłości. Odległość od Jedlni Letnisko 800 m, od granic Radomia ok. 8 km.
Powierzchnia działki ponad 20 000 m2, w tym powierzchnia stawu ok. 2 500 m2 oraz wyspa na rzece Gzówka o pow. ok. 500 m2. Teren ogrodzony na betonowym fundamencie, dojazd do budynków utwardzony granitową kostką brukową.
Na terenie posiadłości usytuowany jest dom parterowy o pow. 190 m2 (trzy sypialnie, pokój dzienny z kominkiem, kuchnia z aneksem jadalnym, dwie łazienki, garderoba, taras o pow. ok. 100 m2 oraz garaż z dwoma miejscami postojowymi). Dom dobrze izolowany, ogrzewany gazem ziemnym, przydomowa oczyszczalnia ścieków, woda z wodociągu gminnego.
Na terenie posiadłości również: dom gościnny o pow. ok. 90 m2 (dwie sypialnie, pokój dzienny z kominkiem, łazienka, taras, zadaszenie na samochód), budynek gospodarczy o pow. ok. 25 m2, zadaszona drewutnia, drewniana altana ogrodowa oraz setki starych i nowych drzew, nasadzenia i trawniki.
Teren posiadłości w trakcie podziału na działki, do ewentualnej odsprzedaży lub zabudowy. Polecam i zapraszam na prezentację.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dodatkowe

Rodzaj domu dworek/pałac
Powierzchnia 190.00
Ilość pokoi 4
Media: prąd,woda,gaz,kanalizacja,szambo
Ogrzewanie gazowe
Udogodnienia: garaż,umeblowanie
Ilość pięter w budynku 1 piętro
Pow. działki 20000.00
Dojazd utwardzony
Rynek wtórny

Lokalizacja


Polska, mazowieckie, Siczki