Działka inwest.-bud., Połud. Obwodnica Warszawy!

Cena: 6 334 950,00 PLN 6334950.00 PLN
Kontakt
Osoba do kontaktu: Aleksandra Kuliś
Telefon: 66..........pokaż
E-mail: al..........pokaż
Autor
Gość

Opis

WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

Prezentujemy działkę inwestycyjną zlokalizowaną na warszawskim Wilanowie. 

Dłuższym bokiem przylegająca bezpośrednio do ul. Przyczółkowej, z której posiada zezwolenie na zjazd. Działka znajduje się około 250 m od zjazdu z S2 węzeł „Wilanów" - ,,Przyczółkowa" czyli Południowej Obwodnicy Warszawy.

Planowana rozbudowa Południowej Obwodnicy Warszawy, między innymi węzła ,,Przyczółkowa" (szczegóły: http://www.pulawska-lubelska.pl/dane-ogolne) przyczyni się do rozwoju sąsiednich terenów inwestycyjnych, co daje ogromną szansę dla każdej branży. 

Powierzchnia 5 281m2 z możliwością dokupienia kolejnych 11 303m2

Cena za m2:
1 199,57 zł netto + VAT

Działka w super prestiżowej okolicy, o kształcie zbliżonym do prostokąta. Front pięknie wyeksponowany od ul. Przyczółkowej, a tył działki wyznacza urokliwa rzeczka „Wilanówka" i tereny SGGW.

Aktualna WZ na pobliską część działki na Hotel, Gastronomię, Salon Motoryzacyjny itd., z metrażu całości wynika, że na terenie istnieje możliwość zabudowy zespołu 4 budynków z 3 kondygnacjami nadziemnymi i poddaszem.

Dla WZ uzyskiwane były uzgodnienia uzbrojenia działki w przyłącza miejskiej sieci wodociągowej, gazowej i energetycznej.

Dojazd bezpośrednio od Przyczółkowej.

Dzielnica Wilanów jest w stałym stanie turystycznego odrodzenia i historycznego renesansu. W ostatnich latach pałac i park biją rekordy popularności przez takie programy jak festiwal światła, koncerty w ogrodzie różanym, czy oranżerii, różnorodne inscenizacje i wystawy - wszystko poza programem muzealnym placówki. Poza tym w bezpośredniej okolicy - na Plaży Wilanowskiej, na placu miejskim przed kościołem Św. Anny, przed Urzędem Dzielnicy Wilanów regularnie odbywają się koncerty, występy teatralne, jarmarki i targi, a na kompleksie Jezior Wilanowskiego i Powsińskiego corocznie organizowane są mistrzostwa Polski w wędkarstwie.

Sama ul. Przyczółkowa jest trasą wielu maratonów i wyścigów rowerowych, jak również corocznej już inscenizacji militarnej Odsieczy Wiedeńskiej. W nie dalekiej odległości można również skorzystać z pola golfowego, boisk do tenisa ziemnego, siłowni, stadniny koni, paralotni, etc.

Naprzeciwko działki znajduje się Supermarket Biedronka.

Wszystkie wymienione powyżej atrakcje dostępne są pieszo lub poprzez ścieżkę rowerową biegnącą wzdłuż ul. Przyczółkowej.

Uwaga, oprócz bardzo bogatej infrastruktury turystycznej biegnie tu również główna arteria drogowa, jak również, teren ten jest bardzo dobrze skomunikowany przez transport miejski, a nowe projekty takie jak linia szybkiego tramwaju miejskiego i kilka nowych linii autobusowych, które wzbogacą już istniejące obsługujące przystanek Pałacowa, znacznie ułatwia dojazd do nieruchomości.

Doskonała okazja dla inwestora! 




Więcej podobnych ofert nieruchomości na naszej stronie https://wilsons.pl
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dodatkowe

Rodzaj działki pod inwestycję
Powierzchnia 5281.00
Media: prąd,woda,gaz,kanalizacja
Dojazd: asfaltowy

Lokalizacja

Warszawa, woj. mazowieckie, Polska
Przyczółkowa