LOKAL W PASAŻU HANDLOWO-USŁUGOWYM

Cena: 420 000,00 PLN 420000.00 PLN
Kontakt
Osoba do kontaktu: Waldemar Żebrowski
Telefon: 66..........pokaż
E-mail: wa..........pokaż
Autor
Gość

Opis

Lokal użytkowy o powierzchni 109,67 m2 w pasażu handlowo-usługowym.
Zarówno pasaż jak i lokale użytkowe z osobnymi wejściami zajmują parter bloku mieszkalnego. Budynek, o ciekawej architekturze,  usytuowany jest na dużym osiedlu mieszkaniowym. Wokół nowe budynki wielorodzinne, zarówno już oddane do użytku jak i w trakcie budowy, oraz domy jednorodzinne. Sam pasaż ma dwa oddzielne wejścia i składa się z dziewięciu lokali użytkowych, z czego cześć jest już sprzedana.
Pozostałe lokale do sprzedaży mają powierzchnię od 38 m2 do 130 m2 - istnieje możliwość zakupu kilku jednocześnie. Budynek, w którym znajduje się pasaż i lokale użytkowe z osobnymi wejściami, usytuowany jest w nowej części osiedla mieszkaniowego, dlatego istnieje tu zapotrzebowanie na usługi dla mieszkańców typu apteka, fryzjer, kosmetyczka, sklep spożywczy, pralnia itp..
Cena sprzedaży brutto 420 000 zł. Koszty eksploatacyjne 3,16 zł/m2, w tym koszty utrzymania oraz zaliczki na CO i ciepłą wodę. Polecam i zapraszam na prezentację. Więcej podobnych ofert nieruchomości na naszej stronie https://wilsons.pl
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dodatkowe

Rodzaj lokalu handlowy
Powierzchnia 109.67
Piętro: parter
Media: prąd,woda,kanalizacja
Udogodnienia ogrzewanie

Lokalizacja

Radom, woj. mazowieckie, Polska
Warsztatowa