Hala/magazyn z biurami, Ożarów Mazowiecki

Cena: 18 000,00 PLN 18000.00 PLN
Kontakt
Osoba do kontaktu: Aleksandra Kuliś
Telefon: 66..........pokaż
E-mail: al..........pokaż
Autor
Gość

Opis

WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

Prezentujemy halę/magazyn (600 m2) z przynależnymi do niego biurami (170 m2), o łącznej powierzchni 770 m2

Obiekt
 zlokalizowany jest w Gołaszewie, 750 m od granicy z Ożarowem Mazowieckim. Blisko dróg wojewódzkiej nr 718 oraz 701, a także z bezpośrednim dojazdem do drogi krajowej nr 92. Odległość od drogi nr A2  - węzeł Pruszków wynosi 4 km. W sąsiedztwie około 600 m przystanek autobusowy linii 713 (druga strefa biletowa), dzięki której szybko dojedziemy do PKP Ożarów Mazowiecki (ok. 9 min.).

Wysokość hali/magazynu w szczycie wynosi 8,5 m i schodzi do poziomu 7,20 m (powierzchnia tej części wynosi łącznie 550 m2)dodatkowo ok. 50 m2 stanowi część niższa użytkowa, dla mniejszych maszyn, której wysokość wynosi 3 m. 

Do hali/magazynu wjedziemy ciężarówką/samochodem dostawczym, wejdziemy do niego zaś, z poziomu części biurowej (wysokość poziomu biura 2,8 m na każdym z dwóch poziomów; w biurze są zamontowane podwieszane sufity).

Część biurowa o łącznej powierzchni 170m2 składa się:
a) parter
- z wejścia do obiektu przez wiatrołap
- z kuchni z aneksem, stolikiem i krzesłami oraz wnęką idealną dla pojemnej szafy
- toalety
- pomieszczenia z prysznicem
- pomieszczenia z licznikami wody, który może zostać zaaranżowany jako wewnętrzny magazyn np. na dokumenty
- kotłowni (ogrzewanie gazowe, podłogowe)
- pomieszczenia biurowego

b) piętro
- z kuchni z aneksem, stolikiem i krzesłami
- dwie oddzielne toalety
- trzy pomieszczenia biurowe 

Piętra łączy klatka schodowa. 

Do obiektu przynależy garaż z dropem. 

Budynek ma zamontowany system monitorujący i alarm z ochroną Solid (w cenie). Wysoki standard wykończenia, obiekt wybudowany został w 2019 roku i nie był jeszcze przez nikogo wynajmowany.

Opłaty wynoszą:
- Czynsz 18 000 zł netto + VAT i nie obejmuje opłat eksploatacyjnych, do podanej ceny dochodzi zużycie według licznika za media (prąd, woda, gaz) oraz wywóz nieczystości.

Do obiektu przynależy strefa swobodnego manewru oraz parking dla samochodów osobowych na tyle obiektu (parking w trakcie wykończenia).

Właściciel zapewnia, iż w przyszłości będzie istniała możliwość powiększenia powierzchni magazynowej, poprzez dalszą rozbudowę hali, gdyby zaszła taka potrzeba.

Hala jest zbudowana w wyższej klasie odporności ogniowej R30. Zwiększa to bezpieczeństwo pracy oraz bezpieczeństwo przechowywanego towaru, jak i pozwala zmniejszyć koszty związane z ubezpieczeniem zawartości magazynu.

Możliwość zamieszczenia szyldu informacyjnej oraz naklejenia reklamy na okna obiektu. 


W momencie podpisywania umowy pobierana jest kaucja w wysokości równowartościowi dwumiesięcznego czynszu. Możliwość rozłożenia na raty lub wpłaty w pierwszym miesiącu połowy, a w późniejszym czasie dopłatę.Obiekt dostępny od zaraz! Zapraszamy do oglądania!
Więcej podobnych ofert nieruchomości na naszej stronie https://wilsons.pl
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Tak nas szybko znajdziesz w internecie (wynajem biura - Warszawa, wynajem biur - Warszawa, biuro bez prowizji - Warszawa, biura bez prowizji - Warszawa, tanie biura - Warszawa, tanie biuro - Warszawa, nieruchomości komercyjne, wynajem lokalu - Warszawa, wynajem lokali - Warszawa)

Informacje dodatkowe

Powierzchnia 770.00
Media: woda,prąd,gaz,szambo
Zabezpieczenia: monitoring / ochrona,system alarmowy,teren zamknięty

Lokalizacja


Południowa