Lokal biurowy idealny na Call Center

Wyróżnione
Cena: 28 000,00 PLN 28000 PLN Cena do negocjacji
Kontakt
Osoba do kontaktu: Mirosław Gajda
Telefon: +4..........pokaż

Opis

Do wynajęcia lokal biurowy idealnie nadający się na Call Center o łącznej powierzchni 1016,41 m2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze nowego i nowoczesnego budynku biurowo-handlowego. Budynek wyposażony jest w windę osobową, towarową, instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, grzewczo-chłodnicza, teleinformatyczną, wentylację mechaniczną, monitoring, alarm, klimatyzację, CO i ciepłą wodę z sieci miejskiej. Przed i z boku budynku wydzielony jest parking i miejsca parkingowe na kilkadziesiąt samochodów.

Istnieje możliwość aranżacji i dostosowania powierzchni pomieszczeń pod potrzeby Najemcy jak również wykorzystania części holu wejściowego o powierzchni 55 m2. Rzut II piętra wraz ze zdjęciami pomieszczeń do obejrzenia w galerii zdjęć.

Lokalizacja budynku gwarantuje bardzo dobrą komunikację zarówno z resztą miasta jak również z trasą E-7 Warszawa - Kraków. W bezpośrednim sąsiędztwie budynku znajdują się przystanki kilku lini autobusowych, supermarket spożywczy, sklepy. Miesięczny czynsz najmu 28 000 zł + VAT plus opłaty za media rozliczane na podstawie wskazań licznika II piętra (energia elektryczna, woda, ścieki) i na podstawie faktury dzielonej na m2 zajmowanej powierzchni (centralne ogrzewanie + klimatyzacja + wentylacja). Wywóz śmieci - własna umowa z odbiorcą. Wysokość czynszu do NEGOCJACJI. Polecam i zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dodatkowe

Rodzaj lokalu biurowy
Powierzchnia 1016,41 m2
Piętro: 2
Status gotowy/a
Media: woda, prąd, siła, kanalizacja, Internet, telefon
Ogrzewanie Ogrzewanie miejskie
Udogodnienia: witryna, parking, dojazd asfaltowy, winda, klimatyzacja, ogrzewanie
Zabezpieczenia: monitoring / ochrona, system alarmowy
Parking/plac asfaltowy
Rynek wtórny

Lokalizacja

Radom, woj. mazowieckie, Polska

OGŁOSZENIA WYRÓŻNIONE