Lokal handlowy/usługowy - Radom

Cena: 4 500,00 PLN 4500.00 PLN
Autor
Waldemar Żebrowski
Tel.: +4..........pokaż
Biuro/Deweloper: Wilsons Nieruchomości
www: wilsons.pl

Opis

Szczególna propozycja zwłaszcza dla NZOZ i działalności medycznej!!! Okazja do wynajęcia piętro budynku gotowego do tego typu działalności. Nowa Inwestycja położona w Radomiu przy ul. Słowackiego na południe od ul. Wojska Polskiego. Przewidywany termin oddania do użytku - 2 kwartał 2014. Fantastyczna lokalizacja w wielkim ruchu pieszym i samochodowym. Budynek daje ogromne możliwości. Oferta dotyczy pierwszego piętra. Całość dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budynek posiada windę. Gwarancja klientów w najbliższej okolicy. Niesamowita okazja. Pierwsze piętro to 324 m2. Zdjęcia przedstawiają wizualizację projektu, który jest obecnie w fazie prac wykończeniowych. Cena najmu zawiera prace dostosowawcze w lokalu wykonywane przez właściciela budynku. Możliwość wynajmu dla różnych rodzajów działalności.
Budynek oferuje również parking i podjazd techniczny oraz inne powierzchnie na piętrach i parterze.

Piętro 1 - dowolna aranżacja, obecnie przestrzeń otwarta, łazienki
zlokalizowane zgodnie z projektem pierwotnym. powierzchnia do wynajmu - 150m2.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Tak nas szybko znajdziesz w internecie (wynajem biura - Warszawa, wynajem biur - Warszawa, biuro bez prowizji - Warszawa, biura bez prowizji - Warszawa, tanie biura - Warszawa, tanie biuro - Warszawa, nieruchomości komercyjne, wynajem lokalu - Warszawa, wynajem lokali - Warszawa)

Informacje dodatkowe

Rodzaj lokalu handlowy
Powierzchnia 150.00
Piętro: 1
Media: woda,telefon,Internet
Udogodnienia ogrzewanie
Zabezpieczenia: monitoring / ochrona

Lokalizacja

Radom, woj. mazowieckie, Polska
Polska, mazowieckie, Radom

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych, w sposób opisany w naszej Polityce Prywatności. Dowiedz się więcej