LOKAL W ZABYTKOWEJ CZĘŚCI MIASTA

Cena: 1 200,00 PLN 1200.00 PLN
Autor
Waldemar Żebrowski
Tel.: +4..........pokaż
Biuro/Deweloper: Wilsons Nieruchomości
www: wilsons.pl

Opis

Lokal biurowy o łącznej powierzchni 60 m2. Składa się z dwóch pomieszczeń o pow.: 43,2 m2 i 21,8 . Na dołączonym rzucie wolne powierzchnie obramowane są zielonym kolorem. Lokal o pow. 43,2 m2 oznaczony jest literą A.

Bardzo korzystna lokalizacja w zabytkowej części miasta. Lokal mieści się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnej kamiennicy.  W ścianach pomieszczeń rozprowadzona jest instalacja komputerowa i telefoniczna, którą można wykorzystać do stworzenia własnej sieci. Możliwość podłączenia zarówno telefonu jak i Internetu.

Prywatny, ogrodzony parking na 12 samochodów za budynkiem. Płatny na płycie Rynku parking (parkomaty) - bez problemów (zawsze jest miejsce). 
Bezpłatne  miejsca parkingowe- w uliczkach przyległych bezpośrednio do Rynku (daje się zaparkować w odległości do 50m).

Wysoki standard budynku obrazuje dołączona wizualizacja pokoi . 

Czynsz najmu przez pierwsze 12 miesięcy 20 zł/m2 + VAT, po 12 miesiącach 22 zł/m2 + VAT.
Do czynszu należy doliczyć opłaty za media: woda, śmieci, prąd, monitoring z indywidualnym kodem dostępu, ogrzewanie z RADPEC, opcjonalnie sprzątanie biura 2 razy w tygodniu.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Tak nas szybko znajdziesz w internecie (wynajem biura - Warszawa, wynajem biur - Warszawa, biuro bez prowizji - Warszawa, biura bez prowizji - Warszawa, tanie biura - Warszawa, tanie biuro - Warszawa, nieruchomości komercyjne, wynajem lokalu - Warszawa, wynajem lokali - Warszawa)

Informacje dodatkowe

Rodzaj lokalu biurowy
Powierzchnia 60.00
Piętro: 1
Media: prąd,woda,telefon,Internet,kanalizacja
Udogodnienia ogrzewanie
Zabezpieczenia: monitoring / ochrona

Lokalizacja

Radom, woj. mazowieckie, Polska
Rynek

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych, w sposób opisany w naszej Polityce Prywatności. Dowiedz się więcej