InvestCam Świadczymy usługi pośrednictwa w sprzedaży i w nabyciu nieruchomości inwestycyjnych typu condo- i aparthotel, obiektów komercyjnych z możliwością adaptacji na apartamenty oraz działek i gruntów inwestycyjnych przeznaczonych pod budownictwo rezydencji w systemie condo- i aparthotel. Interesują nas nieruchomości biznesowe pozwalające osiągać stałe zyski z nieruchomości: hotele, rezydencje, apartamenty, obiekty biurowe i gastronomiczne usytuowane w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych nad morzem, w górach a także w centrach największych miast w Polsce.

W ramach dodatkowej usługi przeprowadzimy badanie due dligence działki/gruntu przeznaczonego pod inwestycję budowlaną, wykonamy analizę projektu inwestycyjnego lub analizę nieruchomości komercyjnej.

Umowy o świadczenie usług konstruujemy w oparciu o indywidualne ustalenia z Kontrahentem. Przy kompleksowej usłudze obejmującej wyszukiwanie nieruchomości inwestycyjnej oraz analizę wyszukanej nieruchomości, możliwe jest rozliczenie naszego wynagrodzenia w formie udziału w inwestycji.