InvestCam Nieruchomości Mirosław Gajda to biuro specjalizujące się w wykonywaniu analiz inwestycyjnych dla inwestorów, deweloperów oraz właścicieli nieruchomości. Wykonujemy analizy finansowe nieruchomości komercyjnych, analizy opłacalności inwestowania w grunty zabudowane i niezabudowane oraz przeprowadzamy badanie due diligence nieruchomości przeznaczonej pod inwestycję budowlaną.

Prowadzimy serwis bezpłatnych ogłoszeń | domilokal.pl: Ogłoszenia nieruchomości-projekty domów oraz zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży i w wynajmie obiektów komercyjnych a także pośrednictwem w sprzedaży domów, firm oraz nieruchomości gruntowych przeznaczonych pod budownictwo komercyjne i mieszkaniowe, głównie pod budowę kameralnych osiedli domów jednorodzinnych - preferowana wielkość działki od 5 000 m2 do 15 000 m2.

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami w CONCORDIA POLSKA Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych - Polisa nr 48181115. Więcej na temat naszej oferty na stronie  https://investcam.pl.

Informacje o przedsiębiorcy prowadzącym serwis | domilokal.pl oraz stronę investcam.pl:

InvestCam Nieruchomości Mirosław Gajda z siedzibą w Radomiu, 26-600 Radom, przy ulicy Stefana Żeromskiego 119 lok. 47, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP: 796-007-08-59 oraz numer REGON: 670969765.