InvestCam Nieruchomości Mirosław Gajda to biuro działające na rynku nieruchomości. Specjalizujemy się w wykonywaniu analiz inwestycyjnych dla inwestorów, deweloperów oraz właścicieli nieruchomości. Wykonujemy analizy projektów inwestycyjnych, analizy nieruchomości komercyjnych oraz przeprowadzamy badanie due diligence nieruchomości przeznaczonej pod inwestycję budowlaną.  

Prowadzimy serwis bezpłatnych ogłoszeń nieruchomości https://domilokal.pl oraz zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży gruntów przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne a także pośrednictwem w sprzedaży i w wynajmie hal, magazynów i lokali komercyjnych. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami w CONCORDIA POLSKA Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych - Polisa nr 91557313. Więcej na temat naszej oferty na stronie  https://investcam.pl.

Informacje o przedsiębiorcy prowadzącym serwis | domilokal.pl oraz stronę investcam.pl:

InvestCam Nieruchomości Mirosław Gajda z siedzibą w Radomiu, 26-600 Radom, przy ulicy Stefana Żeromskiego 119 lok. 47, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP: 796-007-08-59 oraz numer REGON: 670969765.