InvestCam Nieruchomości Mirosław Gajda to biuro działające na rynku nieruchomości. Specjalizujemy się w wykonywaniu analiz inwestycyjnych dla inwestorów, deweloperów oraz właścicieli nieruchomości. Wykonujemy analizy projektów inwestycyjnych, analizy nieruchomości komercyjnych oraz przeprowadzamy badanie due diligence nieruchomości przeznaczonej pod inwestycję budowlaną. W zakresie analiz współpracujemy ze Stowarzyszeniem Rzeczoznawców Majątkowych POLONIA.  

Prowadzimy serwis bezpłatnych ogłoszeń nieruchomości https://domilokal.pl oraz zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży gruntów przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne a także pośrednictwem w sprzedaży i w wynajmie hal, magazynów i lokali komercyjnych. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami w CONCORDIA POLSKA Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych - Polisa nr 91557313. Więcej na temat naszej oferty na stronie  https://investcam.pl.

Informacje o przedsiębiorcy prowadzącym serwis | domilokal.pl oraz stronę investcam.pl:

InvestCam Nieruchomości Mirosław Gajda z siedzibą w Radomiu, 26-600 Radom, przy ulicy Stefana Żeromskiego 119 lok. 47, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP: 796-007-08-59 oraz numer REGON: 670969765.