Serwis | domilokal.pl

logo | domilokal.pl to internetowy serwis bezpłatnych ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości oraz 16 tys. projektów domów jednorodzinnych. Użytkownicy serwisu mogą przeglądać oraz publikować w serwisie ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, lokali, działek a także promować swoje ogłoszenia na stronie głównej serwisu oraz na stronach z kategoriami ogłoszeń.

W serwisie można dodawać ogłoszenia bez rejestracji /zakładka: "+Dodaj ogłoszenie"/ lub z rejestracją /menu: "| domilokal.pl"/ i publikować bezpłatne ogłoszenia w wybranej kategorii ogłoszeń.

Osoby poszukujące nieruchomości mogą zapisać swoje wyszukiwania za pomocą linku: "Obserwuj wyszukiwanie" lub "Obserwuj wyszukiwanie dla tej kategorii" umieszczonego nad ogłoszeniami i dostawać powiadomienia e-mail o nowych ogłoszeniach w interesującej ich kategorii i lokalizacji.

Użytkownicy serwisu, którzy chcą sprzedać lub kupić mieszkanie, mogą poznać jego realną wartość na wolnym rynku dzięki wyceniarce Urban.one, działającej w oparciu o rzeczywiste ceny transakcji podobnych nieruchomości w okolicy - moduł: "Zamów wycenę" w kategorii: "Na sprzedaż/Mieszkanie".   

Z kolei w zakładce "Wiadomości" - kanały RSS, Użytkownicy znajdą informacje na temat wnętrz mieszkań i domów, artykuły na temat budowy domu, informacje o kredytach mieszkaniowych oraz porady i pomysły architektów wnętrz, jak urządzić dom i mieszkanie.

Dla tych, co chcą kupić dom lub mieszkanie korzystając z kredytu, polecamy kalkulator kredytu hipotecznego NOTUS Finanse S.A. /zakładka: "Kredyty"/, gdzie można sprawdzić bezpłatnie swoją zdolność oraz poznać ofertę najlepszych kredytów. Z kolei tym, którzy remontują, malują, urządzają dom lub mieszkanie, polecamy zakładkę "Usługi", gdzie można wybrać z pośród ponad 90 tys. sprawdzonych wykonawców Fixly.