| domilokal.pl to internetowy serwis bezpłatnych ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości oraz 15,9 tys. projektów domów jednorodzinnych. Użytkownicy serwisu mogą przeglądać oraz publikować w serwisie ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, lokali, działek a także promować swoje ogłoszenia na stronie głównej serwisu oraz na stronach z kategoriami ogłoszeń.

W serwisie można dodawać ogłoszenia bez rejestracji /zakładka: "Dodaj ogłoszenie"/ lub z rejestracją /menu: "| domilokal.pl"/ i publikować bezpłatne ogłoszenia w wybranej kategorii ogłoszeń.

Osoby poszukujące nieruchomości mogą zapisać swoje wyszukiwania za pomocą linku: "Obserwuj wyszukiwanie" lub "Obserwuj wyszukiwanie dla tej kategorii" umieszczonego nad ogłoszeniami i dostawać powiadomienia e-mail o nowych ogłoszeniach w interesującej ich kategorii i lokalizacji.

Użytkownicy serwisu, którzy chcą sprzedać lub kupić mieszkanie, mogą poznać jego realną wartość na wolnym rynku dzięki wyceniarce Urban.one, działającej w oparciu o rzeczywiste ceny transakcji podobnych nieruchomości w okolicy - moduł: "Zamów wycenę" w kategorii: "Na sprzedaż/Mieszkanie".

Na stronie głównej serwisu można obejrzeć wirtualne spacery po wybranych projektach domów biura Archeton. Z kolei w zakładce "Wiadomości", Użytkownicy znajdą artykuły HouseMarket.pl o nowych domach, inwestycjach deweloperskich, porady na temat budowy domu i wyboru gotowego projektu z katalogu oraz informacje na temat wnętrz mieszkań i domów.

Dla tych, co planują budowę domu, remont mieszkania, zakup mebli na wymiar polecamy odnośnik do strony Fixly.pl, gdzie można wybrać najlepszego specjalistę spośród sprawdzonych wykonawców.

W serwisie są również prezentowane oferty Biura InvestCam Nieruchomości: obiekty hotelowe na sprzedaż i na wynajem, działki, domy, pakiety mieszkań oraz firma na sprzedaż /zakładka: "Oferty InvestCam"/.