| domilokal.pl to internetowy serwis ogłoszeń sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Użytkownicy serwisu mogą przeglądać oraz publikować w serwisie ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, lokali komercyjnych, garaży, działek a także promować swoje ogłoszenia na stronie głównej serwisu oraz na stronach z kategoriami ogłoszeń. 

W serwisie można również dodawać ogłoszenia jako GOŚĆ, bez rejestracji, jak również publikować bezpłatne ogłoszenia w wybranej kategorii ogłoszeń.

Osoby poszukujące nieruchomości mogą zapisać swoje wyszukiwania za pomocą linku "Obserwuj wyszukiwanie" lub "Obserwuj wyszukiwanie dla tej kategorii" umieszczonego nad ogłoszeniami i dostawać powiadomienia e-mail o nowych ogłoszeniach w interesującej ich kategorii i lokalizacji.

Użytkownicy serwisu, którzy chcą sprzedać lub kupić mieszkanie, mogą poznać jego realną wartość na wolnym rynku dzięki wyceniarce Urban.one, działającej w oparciu o rzeczywiste ceny transakcji podobnych nieruchomości w okolicy - moduł: "Zamów wycenę" w kategorii: "Na sprzedaż/Mieszkanie".   

Z kolei w zakładce "Artykuły /RSS/", Użytkownicy znajdą artykuły HouseMarket.pl, PropertyInwestycje.pl oraz Deccoria.pl na temat rynku mieszkań: artykuły o nowych mieszkaniach, inwestycjach deweloperskich, mieszkaniach na wynajem czy artykuły na temat wnętrz.

Interesujących się architekturą wnętrz polecamy zakładkę Projektuj online, gdzie samodzielnie można zaprojektować online własne mieszkanie, pokój, kuchnię lub obejrzeć ciekawe zdjęcia wykonanych projektów biur architektonicznych z różnych części świata.