| domilokal.pl to internetowy serwis ogłoszeń sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Użytkownicy serwisu mogą przeglądać oraz publikować w serwisie ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, lokali komercyjnych, działek a także promować swoje oferty na stronie głównej oraz na pozostałych stronach serwisu.

Osoby poszukujące nieruchomości mogą zapisać swoje wyszukiwania za pomocą linku Obserwuj wyszukiwanie lub Obserwuj wyszukiwanie dla tej kategorii umieszczonego nad ogłoszeniami i dostawać powiadomienia e-mail o nowych ogłoszeniach w interesującej ich kategorii i lokalizacji.

Użytkownicy serwisu, którzy chcą sprzedać lub kupić mieszkanie, mogą poznać jego realną wartość na wolnym rynku dzięki wyceniarce Urban.one, działającej w oparciu o rzeczywiste ceny transakcji podobnych nieruchomości w okolicy - zakładka: Na sprzedaż/Mieszkania/Zamów wycenę 

Z kolei w zakładce Rynek mieszkań/Artykuły Użytkownicy znajdą artykuły HouseMarket na temat rynku mieszkań: artykuły o nowych mieszkaniach, inwestycjach deweloperskich, artykuły na temat wnętrz czy porady dotyczące wynajmu mieszkań. Komentarze firmy doradczej REAS na temat rynku mieszkaniowego, dane z raportów, omówienia trendów sprzedażowych, analiza cen dostępne są w zakładce Rynek mieszkań/Komentarze. Zainteresowanych inwestycjami w apartamenty i  condohotele zapraszamy do zapoznania się z artykułami i komentarzami w zakładkach: Rynek mieszkań/Condo Hotele i Rynek mieszkań/Mieszkania-Domy

W pozycji menu Nasza oferta znajdują się oferty sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych oraz informacje dotyczące świadczonych przez InvestCam Nieruchomości Mirosław Gajda usług.