| domilokal.pl to internetowy serwis ogłoszeń sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Użytkownicy serwisu mogą przeglądać oraz publikować w serwisie ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, lokali komercyjnych, działek a także promować swoje oferty na stronie głównej serwisu oraz na stronach z kategoriami ogłoszeń. 

W serwisie można również dodawać ogłoszenia jako GOŚĆ, bez rejestracji, jak również publikować w kategorii "Kupię" ogłoszenia o poszukiwanych do zakupu nieruchomościach.

Osoby poszukujące nieruchomości mogą zapisać swoje wyszukiwania za pomocą linku Obserwuj wyszukiwanie lub Obserwuj wyszukiwanie dla tej kategorii umieszczonego nad ogłoszeniami i dostawać powiadomienia e-mail o nowych ogłoszeniach w interesującej ich kategorii i lokalizacji.

Użytkownicy serwisu, którzy chcą sprzedać lub kupić mieszkanie, mogą poznać jego realną wartość na wolnym rynku dzięki wyceniarce Urban.one, działającej w oparciu o rzeczywiste ceny transakcji podobnych nieruchomości w okolicy - zakładka: Na sprzedaż/Mieszkania/Zamów wycenę 

Z kolei w zakładce Rynek mieszkań, Użytkownicy znajdą artykuły HouseMarket.pl, PropertyInwestycje.pl oraz Deccoria.pl na temat rynku mieszkań: artykuły o nowych mieszkaniach, inwestycjach deweloperskich, mieszkaniach na wynajem czy artykuły na temat wnętrz.